Przejdź do treści strony Przejdź do menu Przejdź do wyszukiwarki Przejdź do mapy biuletynu
Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
Reset:
Lektor:

Efektywność Energetyczna

Informacja o stosowanych środkach poprawy efektywności energetycznej w Wojewódzkim Sądzie Administracyjnym we Wrocławiu



Zgodnie z art. 6 ust. 3 ustawy z dnia 20 maja 2016 r. o efektywności energetycznej (Dz. U. z 2024 r., poz. 1047 ze zm.) Wojewódzki Sąd Administracyjny we Wrocławiu informuje o stosowanych środkach poprawy efektywności energetycznej polegających na:

    * nabywaniu urządzeń biurowych, sprzętu informatycznego, elektronicznego, oświetleniowego charakteryzujących się niższym zużyciem energii lub niższymi kosztami eksploatacji,
    * zapewnieniu efektywnego wykorzystania infrastruktury w zakresie oszczędności energii poprzez zlecanie regularnych przeglądów i konserwacji instalacji, urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych, serwisu sprzętu komputerowego, co znacząco wpływa na żywotność użytkowanych elementów oraz zapewnia ich efektywne funkcjonowanie i użytkowanie,
    * bieżącym monitoringu zużycia energii elektrycznej,
    * promowaniu wśród pracowników zachowań mających na celu poprawę efektywności energetycznej.